רהיטי הפירמה
רהיטי הפירמה

מפה לאוזן-מעבדה לתיקון סלולר
מפה לאוזן-מעבדה לתיקון סלולר

bss קריינות ומוסיקה
bss קריינות ומוסיקה

מסיבת שירה עברית וריקודים
מסיבת שירה עברית וריקודים

Z אירועים - דוכני מזון
Z אירועים - דוכני מזון

אלעד אורן - מאמן כושר אישי
אלעד אורן - מאמן כושר אישי

סיון שמעיהו-עיצוב גראפי אומנות
סיון שמעיהו-עיצוב גראפי אומנות

הצב המעופף- טיולי גיפים 4X4
הצב המעופף- טיולי גיפים 4X4

בייבילון
בייבילון

מוצר 2000 - ריהוט משרדי
מוצר 2000 - ריהוט משרדי

אתר הכרויות אהבה חופשית
אתר הכרויות אהבה חופשית

זהבית הפקות
זהבית הפקות

מועדון פאזל בר
מועדון פאזל בר

גיפט רקמה ממוחשבת
גיפט רקמה ממוחשבת

בצלם אשה
בצלם אשהמרזים בכיף
מרזים בכיף

לרזות עם חגית חסון
לרזות עם חגית חסון

אני המפתח לשינוי
אני המפתח לשינוי

רקדניות ברזילאיות- מורנגו
רקדניות ברזילאיות- מורנגו

מ-א? עד ת? שרותים ואחזקות בע?מ
מ-א? עד ת? שרותים ואחזקות בע?מ

דיאנה מיסטיקה
דיאנה מיסטיקה

רווה דיאנה דיקור סיני מסורתי
רווה דיאנה דיקור סיני מסורתי

עולם המשקפיים
עולם המשקפיים

אתרי אינטרנט למכירה בהזדמנות
אתרי אינטרנט למכירה בהזדמנות

שני אסתטיקה טיפוח ויופי
שני אסתטיקה טיפוח ויופי

יום של רוגע
יום של רוגע

הילה בטבע - בית טבע
הילה בטבע - בית טבע

בית הכנסת הנייד הראשון בישראל
בית הכנסת הנייד הראשון בישראל

אביב הפקות-בוזגלו משה
אביב הפקות-בוזגלו משה

ניסימדיה בניית אתרים
ניסימדיה בניית אתרים

פריז והעיר הגדולה

פריז והעיר הגדולה
הכתבה נשלחה בתאריך 03/11/2012 19:08:01
פריז והעיר הגדולהפריז והעיר הגדולה, אני והאגו, אוי הגאווה שלי, סרבתי להאמין שכך יסתיים הסיפור שלי בכזאת מכת מחץ ובכזאת תבוסה.
הוא לא רצה לפגוע בי שחלילה שלא אתבזה בעיניו..הוא לא הפסיק לדאוג לי וגמל איתי טובה תחת הרעה שעשיתי לו, בעלי שלח לי כסף ופרנס אותי בסתר וסייע לי לשרוד והתקיים בזמן שהאביר שלי לא פרנס אותי ועדין מכר לי סיפורי הרפתקאות וחוויות שנעשה מעבר לים ובארצות רחוקות ולמעשה הותיר אותי לבד ובלי קיום במזון מינימאלי כי היה רק עם אימו.. בעלי שלח לי הודעות מחממות ומעודדות על כמה אני נסיכה ולוחמת..על כמה אני מוצלחת וטובה... בזמן שהאביר שלי היה שולח לי הודעות על כמה אני רעה ואגואיסטית כי איני מבינה את מחויבותו להיות עם הוריו לטפל ולדאוג על מנת לדאוג לשלומם לבריאותם ולסייע בכל בעיותיהם.. בעלי שלח אלי זרי פרחים מחממי לב רק לעודד אותי .. רק להעלות חיוך על פניי כבויות.. "בואי תחזרי הביתה" "כולנו עושים טעויות" ניסה לשכנע אותי אבל אני שעדין נאחזתי באשליה בחלומות של פריז והעיר הגדולה אני והאגו אוי הגאווה שלי,סירבתי להאמין שכך יסתיים הסיפור שלי בכזו מכת מחץ בכזו תבוסה, פשוט לא רציתי להיכנע לא רציתי להודות ..שטעיתי! ! חשבתי המון על הכול.. הסרט רץ במוחי שוב ושוב, אך אז הצלחתי בהכל כל חיי כשהייתי עם בעלי? סירבתי להודות שכול השפע הגדול שהיה לי פעם עם בעלי איתו זכיתי לקבל אהבה גדולה כבוד והערכה, איתו זכיתי לבית גדול ומפואר ,עסקים משגשגים כסף ורכוש גדול... סירבתי להודות שכול מה שהייתי אני וההצלחה שלי עם בעלי היה בעצם בזכותו ולא בזכותי הוא זה שנתן את הברכה אני הייתי רק הצינור שדרכו אלוקים גמל לו על תפילותיו ועל מאמציו לכבודה של אשתו על שנלחם לשימור קדושת הבית הנישואין על מסירות נפשו לאשתו, אוהווווו אז הבנתי., הוא היה מקור השפע... הוא עם השלום שלו שתמיד רדף ודאג לפייס ולחזק אותי בכל תחום ועניין הוא שויתר על עצמו על חלומותיו על הוריו ומשפחתו ומחק כל מי שרק העז לפנות ולדבר אלי לא בכבוד הראוי לי כפי שחשב שהגיע לאשתו, אח אח אח מאזינים .. למרות שידעתי בתוכי את התשובה עדיין התכחשתי לה...עדין מחפשת תשובות אצל רב שהגענו אליו לקבל ברכה או.. להסיר קללה, כיצד יכולה הברכה לשכון במעונכם כשאת אסורה על בועלך? פסק הרב!! והאמת שמהרגע בו הייתי עם האביר ניסגר מזלי וכל השפע והברכה שהיו בידיי נעלמו...קללה רבצה על ראשי. ולא זאת בלבד הוסיף הרב!! אלה "שהבחור" שלך בנוסף לכל זאת מעורר כעסי שמים משפיל רומס מבזה ומצער בייסורין מרים את אשתו פסק אותו רב שהלכתי לקבל את ברכתו! הקב"ה אינו יכול לעמוד ביפני דמעות אישה ואוסף את כל דמעותיה כפנינים אחת אחת לכף ידו.. אמר, רק הפה שאסר הוא הפה שיסיר את הקללה הזו מכם פסק הרב!! הרב ניסה לשוחח עם האביר שלי מס´ שיחות על מנת לסייע מעט בשלום בית עד שענייננו יטופל בידיי הפה שאסר ..אולם לאחר מס פגישות ושיחות עימו ועם אימו רגז הרב... הכל רמאות ונוכלות שלו ושל אמו הוסיף כאשר הלם בידו על שולחנו !!! הבחור לא בריא בנפשו חרץ!! טבע האדם כי יעזוב איש את אביו ואימו ודבק באשתו אמר, וטיבעו של זה לדבוק אחר אמו. הרב ניסה להסביר לאביר כי מאוד חשוב לכבד את ההורים אולם יש לך אישה הטיח בו כבוד הרב..מה עם כבודה?? מה עם מחויבותך כלפיה?? מה עם פרנסתה??..כלום לא הועיל.. הוא אינו מבין את מחויבותו ואחריותו כלפייך כל מה שמעניין אותו זו אימו רגז הרב..מותרת או אסורה את צריכה להתגרש ממנו ומיד!
זו עברה על כל דת בישראל ובזיון לקדושת הנישואין פסק וסיים את דבריו!! דבריו הדהדו בראשי ממלמלת בלחש.. מדוע אני עיוורת?? מה אני לא מצליחה לראות שכולם רואים?? אביו של האביר שלי חלה בתקופה זו וחיי עם האביר הפכו משחור- לשחור סמיך. לאימו של האביר שלי היו דרכי ענישה מיוחדים לבנה אותו הייתה מענישה בכך שלא אפשרה לו לראות את אביו שאהב מאוד ושכבר גסס אם לא יעזוב אותי לגמרי ויהיה רק איתה ועם אביו החולה. פסח הגיע.... מעולם מהיום בו נישאתי לאביר שלי לא התארחנו בבית הוריי.. הורי היו פגועים מאוד ממנו ..הם לא זכו לחתן שציפו לקבלו כבן כיוון שהיה כל הזמן רק עם הוריו ולמעשה איבדו גם ביתם..הם לא ידעו אפילו את שם משפחתו. הם לא הכירו את החתן שלהם ולא ידעו עליו כלום...ניסיתי לשכנעו בכל דרך לבוא איתי לבית הורי לערב ליל הסדר אחד בלבד וכי גם לי יש הורים וגם אני התגעגעתי להורי שבביתם לא בקרתי שום חג או שבת מיום נישואי..אחרי שכנועים רבים האביר הצליח להשתכנע .. אולם שטף טלפונים ואיומים מאימו ובני משפחתו הכריעו את הכף וממש 10 דקות לפני יציאתנו לבית הוריי חזר בו האביר מהחלטתו.. המשך יבוא בקרוב..
קופונים - מוניות בקריות - אינדקס מוניות ארצי - מוניות קרית מוצקין - מוניות קרית חיים - מוניות קרית ים - מוניות קריית ים - קרייתי - צלמים בקריות - צלמי מגנטים בקריות - צלם מגנטים בקריות - צלמי מגנטים בחיפה - מגנטים בקריות - מגנטים בחיפה - צלמים בחיפה - צלם בקריות - צלמי וידאו בקריות - צלמי וידאו בחיפה - צלם וידאו בקריות - צלם וידאו בחיפה - צלמים בחיפה - צלם בחיפה - מוניות גדולות בקריות - צלמים בקריות - צלם בקריות - צלמים בחיפה והקריות - מוניות בקריות - צלמים בקריות - צלם בקריות - צלמים בחיפה - צלם בחיפה - צלמי וידאו בקריות - צלם וידאו בקריות - צלם וידאו בחיפה - צלמי וידאו בחיפה - צלמים בקרית שמואל - צלמים בקרית חיים - צלמים בחיפה - צלמים בקרית ים - סטודיו לצילום בקריות - צלם בחיפה - מוניות בקריות - צלמים בקריות - צלמים בחיפה - מוניות בקריות - צלמי אירועים בקריות - צלמים בקריות - צלם בקריות - סרטי תדמית בקריות - סרטי תדמית בחיפה - צלמי DSLR בקריות - צלמי DSLR בחיפה - צלם בחיפה - פורץ רכבים בקריות - פורץ רכבים בחיפה - צילום בקריות - צילום בחיפה

פריז והעיר הגדולה

Valid CSS! Valid HTML 4.01 Transitional